owl-50267_edited.jpg

NIE POZWÓL BY KREDYT FRANKOWY ZNISZCZYŁ CI ŻYCIE

Na przestrzeni wielu lat mnóstwo ludzi mamionych niskimi ratami oraz wyższą zdolnością kredytową zdecydowało się pożyczyć pieniądze od banku we franku szwajcarskim. Z czasem okazało się że to pułapka. Kurs franka skoczył do góry, raty wzrosły , a paradoksalnie ludzie którzy mieli już niewiele do spłacenia "zostali na lodzie" i musieli swój żmudny proces spłaty rozpoczynać niemal od nowa. Umowy kredytowe zawierają mnóstwo błędów i można ubiegać się o zwrot nadpłaconego kapitału.

 

DOSTĘPNE USŁUGI

WSTĘPNA KONSULTACJA

Wielu klientów w całym kraju korzysta już z naszych usług. Prawo-Finanse sp. z o.o.  może pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze. Wiemy, jak poprowadzić sprawę  by odzyskać pieniądze z kredytu a Tobie zapewnić spokój i ochronę prawną na każdym etapie.

laptop-3196481.jpg
 

CO NAS WYRÓŻNIA

SKUTECZNOŚĆ

Posiadamy skuteczność na poziomie 97 %. Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci.

SPECJALIŚCI

Współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami branży prawnej.

SPOKÓJ

Oddając sprawę w nasze ręce otrzymujesz pełną opiekę prawną na każdym etapie.

SZEROKI ZAKRES USŁUG

Jeśli posiadasz również inne problemy prawne - chętnie zajmiemy się również nimi.

 

REKOMENDACJE KLIENTÓW

 

Bardzo szybki kontakt ze strony kancelarii. Wysłałam wymagane dokumenty, kancelaria zajęła się nimi błyskawicznie.

Klaudia, Mrągowo

ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ

Masz kłopoty finansowe bądź prawne? Możemy Ci pomóc. Zajmujemy się pomocą osobom poszkodowanym przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe i Banki. Podejmiemy się każdej sprawy, dając naszym klientom gwarancje zadowolenia, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Skupiamy wkoło siebie najlepszych specjalistów z branży prawno-finansowej zatem nie boimy się żadnych wyzwań. Postaramy się Ci pomóc.

 

DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli chcesz dokonać znacznej zmiany w swoim życiu, znajdujesz się w odpowiednim miejscu.
Rozpocznij swoją przygodę pracując w branży prawnej
Skontaktuj się z nami by zacząć już dziś.

Pogodna 1, 95-045 Wytrzyszczki, Poland

500 507 200

paper-3213924_1920.jpg
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)  przez Prawo-Finanse sp. z o.o. ul. Pogodna 1, 95-045 Wytrzyszczki. W celu usunięcia, zmiany lub aktualizacji danych osobowych prosimy o informację na e-mail: zbik.finanse@gmail.com.  Dane podane zostają w celu przedstawienia oferty oraz w celach marketingowych i reklamowych związanych z działalnością firmy, w tym na kontakt na podany przeze mnie adres mailowy i/lub numer telefonu w celu przedstawienia oferty zgodnie z treścią i warunkami określonymi w ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

©2019 by Prawo-Finanse sp. z o.o..

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now